Kurtyna paskowa PCV do chłodni

Poza szeroką gamą rozwiązań dedykowanych do ochrony przed negatywnymi skutkami promieniowania cieplnego powstającego w trakcie obróbki metali w asortymencie naszej firmy można znaleźć wysokiej jakości chłodnicze kurtyny paskowe PCV. Są to wyroby, do których produkcji została wykorzystana wytrzymała i odporna na niskie temperatury folia PCV, spełniająca rygorystyczne standardy i doskonale nadająca się do pracy w ekstremalnych warunkach. Dzięki temu kurtyna paskowa może być stosowana w bardzo różnych miejscach i zakładach pracy, jak np. chłodnie, spawalnie, magazyny, hale produkcyjne oraz inne przestrzenie, w których pojawia się potrzeba oddzielenia jednego sektora od innych.

Kurtyny chłodnicze

Prawidłowo zamontowana chłodnicza kurtyna paskowa, czy to standardowa, czy dwustronnie żebrowana, pozwala skutecznie zabezpieczyć komorę przed zbytnim nagrzewaniem się i ograniczyć negatywne skutki mieszania się ciepłego powietrza z zimnym. To bardzo istotne z punktu widzenia efektywności i ekonomiczności pracy przedsiębiorstwa. Umożliwiając utrzymanie prawidłowej temperatury w chłodni, przeznaczone do niej kurtyny paskowe z PCV sprzyjają zachowaniu w odpowiednim stanie produktów przechowywanych w zimnych warunkach. Łatwo sobie bowiem wyobrazić, że bez nich, w rezultacie zbyt szybkiego wzrostu temperatury, jedzenie czy leki znajdujące się w mroźni po prostu się zepsują. Kurtyny chłodnicze sprawiają, że takie ryzyko nie istnieje.

Kurtyny na drzwi do chłodni

W miejscach, które powinny być odpowiednio wydzielone, a zarazem sprawnie połączone z innymi pomieszczeniami w danym budynku, zamontowanie drzwi czy wybudowanie ściany często jest niemożliwe. Z ekonomicznego punktu widzenia znacznie korzystniejszym wyborem jest zastosowanie kurtyn w chłodni. Dlaczego? Ponieważ ich montaż jest bardzo szybki i łatwy, a do tego nie wymagają one ingerencji w strukturę budynku, co jest konieczne w przypadku wstawiania drzwi czy tym bardziej murowania ściany.

Korzyści stosowania kurtyn chłodniczych PCV?

Podstawowa korzyść wynikająca z odpowiedniego zastosowania kurtyn do chłodni wykonanych z PCV ma charakter ekonomiczny i wiąże się z możliwością taniego zapewnienia odpowiedniej temperatury zgromadzonego asortymentu. Oferowane przez nas wyroby są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także proste w montażu, dzięki czemu można je bez problemu założyć na drzwi do chłodni. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, które potwierdzają ich szczelność oraz wytrzymałość w skrajnie niskich temperaturach. Cena zakupu zależy od materiału wykorzystanego do wykonania danej kurtyny paskowej, sposobu nachodzenia pasów na siebie oraz szerokości i wysokości otworu. Serdecznie zapraszamy do znalezienia dla siebie najlepszego produktu i złożenia zamówienia.