Kurtyna PCV paskowa spawalnicza

Chcąc w odpowiedni sposób zabezpieczyć pracowników przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania ultrafioletowego, podczerwonego, a także dymów powstających podczas obróbki termicznej metali i ich stopów, idealnym rozwiązaniem może okazać się wysokiej jakości spawalnicza kurtyna paskowa PCV.

Zastosowanie kurtyny paskowej PCV w zakładzie spawalniczym

W ofercie naszej firmy posiadamy szeroki wybór solidnie wykonanych produktów z folii PCV, które doskonale nadają się do ochrony osób pracujących w sąsiedztwie spawaczy. Przykładem jest kurtyna paskowa. Mogą być one stosowane nie tylko do bram, ale także do wydzielania i odgradzania wszelkiego rodzaju miejsc, w których są spawane metale oraz stopy.

Substancje emitowane do atmosfery podczas spawania mają negatywny wpływ na zdrowie, dlatego w miejscach, w których wykonuje się tego rodzaju prace, często stosuje się właśnie paskowe kurtyny spawalnicze wykonane z PCV. Przy ich użyciu można skutecznie i zarazem tanio oddzielić miejsce, w którym powstają groźne dla organizmu związki od pozostałej przestrzeni. Cena oferowanych przez nas produktów jest korzystna i zachęca do zakupu niezależnie od tego, jakiego rodzaju kurtyna paskowa jest kupowana.

Kurtyna spawalnicza - ochrona dla pracowników

Wszystkie oferowane przez nas spawalnicze kurtyny paskowe wyróżnia nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także wyjątkowo przystępna cena. W asortymencie posiadamy kurtyny przezroczyste i kolorowe, których dostawcami są wyłącznie sprawdzeni producenci.

Poza produktami w wersji standard możemy zaoferować rozwiązania dwustronnie żebrowane, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ma miejsce wzmożony ruch wózków widłowych.

Nie tylko gazy i pyły są szkodliwe dla zdrowia pracowników – również promieniowanie generowane w trakcie spawania me negatywny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. W tym celu osoby wykonujące tego rodzaju prace korzystają ze specjalnych masek i okularów przyciemniających, jednak już pozostali pracownicy nie są chronieni. Aby zabezpieczyć ich przed niebezpiecznym promieniowaniem, zdecydowanie warto wydzielić odrębną przestrzeń spawalniczą i oddzielić ją kurtyną paskową, którą w naszym sklepie można zakupić w atrakcyjnej cenie oraz w różnych wersjach i szerokościach.

Kurtyna spawalnicza – cena

Koszt zakupu oferowanych przez nas artykułów zależy od wybranego typu kurtyny, czyli głównie od tworzywa wykorzystanego do produkcji, szerokości i wysokości otworu oraz sposobu zachodzenia pasów na siebie. Konkretna cena zamówienia jest przygotowywana indywidualnie dla każdego Klienta. Mimo niskiego kosztu zakupu każda kurtyna spawalnicza wyróżnia się wysoką jakością wykonania.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości, wytrzymałe kurtyny paskowe w dowolnej specyfikacji, pasującej do potrzeb przedsiębiorstwa.

Opieramy się przy tym, na wysokiej jakości produktach z których składa się kurtyna.

Zastosowanie kurtyn:

  • chłodnie, magazyny, zakłady przetwórstwa spożywczego
  • przegrody spawalnicze, izolacje stanowisk pracy
  • przegrody w bramach rozładunkowych, przegrody wjazdowe