Pasy z folii PCV – standardowe, kolorowe

Gdy pojawia się potrzeba odgrodzenia jednej przestrzeni od drugiej bez wnikania w strukturę nieruchomości, z czym wiązałoby się wstawienie drzwi czy wybudowanie ściany, często stosuje się pasy z folii PCV, których szeroki wybór oferujemy w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Koncentrujemy się na działalności ogólnopolskiej i jesteśmy do dyspozycji Klientów z różnych stron kraju, np. z takich województw jak: wielkopolskie, łódzkie, zachodniopomorskie, mazowieckie, małopolskie.

Do czego stosowane są pasy z folii PCV?

Oferowane przez nas artykuły są wykorzystywane głównie w magazynach, fabrykach, chłodniach oraz zakładach produkcyjnych. Dzięki pasom z folii PCV można wydzielić dane miejsce z pozostałej przestrzeni, np. odgradzając stanowisko spawacza, tak aby emitowane w trakcie jego pracy substancje nie szkodziły zdrowiu innych osób zatrudnionych. Dostępne w niniejszej kategorii produkty znakomicie spisują się także do odseparowywania pomieszczeń o różnych temperaturach, np. chłodni od kuchni.

Zarówno standardowe, jak i kolorowe pasy z folii PCV mogą funkcjonować w szerokim zakresie temperatur, w zależności od przeznaczenia. Doskonale sprawdzają się jako kurtyny paskowe w różnego rodzaju otworach drzwiowych i bramowych. Mogą być stosowane, chociażby do oddzielania chłodni, magazynów, stanowisk pracy, zakładów produkcyjnych itp.

Rodzaje i wymiary pasów PCV

Zdajemy sobie sprawę z odmiennych potrzeb naszych Klientów, dlatego proponuje różne typy i rozmiary pasów z folii PCV, a wśród nich:

 • pasy standard
  szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • pasy chłodnicze
  szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • pasy spawalnicze
  szerokość pasa: 300mm

Zalety kurtyn z pasów PCV

Dostępne na niniejszej stronie produkty pozwalają niskim kosztem i bez potrzeby wykonywania prac budowlanych oddzielić jedną przestrzeń od drugiej. Pasy z folii PCV zakłada się bardzo łatwo i szybko, a mimo to cechują się znakomitą wytrzymałością i przede wszystkim skutecznością działania. Są wysoce elastyczne i przeznaczone do wielu zastosowań, a przy tym niedrogie – ich ceny okazują się naprawdę przystępne. Zakup pasów z folii PCV wiąże się bowiem ze znacznie mniejszym kosztem niż wstawienie drzwi czy budowa ściany, a do tego nie wymaga ingerowania w konstrukcję budynku.

 • pasy żebrowane standard,
  szerokość pasa: 200mm, 300mm
 • pasy żebrowane chłodnicze,
  szerokość pasa: 200mm, 300m

Ceny pasów z folii PCV

Różnorodność oferowanych produktów sprawia, że określenie konkretnej ceny zamówienia jest możliwe dopiero po poznaniu jego szczegółów. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub e-mailowego w celu dokonania dokładnej wyceny. Zapraszamy Klientów z całej Polski, nie tylko z województw:  wielkopolskiego, łódzkiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego.