Pasy z folii PCV chłodnicze na drzwi

Poza standardowymi kurtynami paskowymi możemy zaoferować chłodnicze pasy z folii PCV, które charakteryzują się tym, iż zachowują podwyższoną elastyczność i wytrzymałość w niskich temperaturach. Tego typu produkty mogą posiadać delikatne niebieskie lub zielone zabarwienie, doskonale sprawdzając się na drzwi do chłodni czy jako funkcjonalne przegrody do mroźni zabezpieczające przed uciekaniem zimna.

Pasy PCV na drzwi do chłodni

Wszystkie dostępne w naszej ofercie rodzaje pasów chłodniczych PCV są projektowane i wykonywane tak, aby w żaden sposób nie utrudniać ruchu pieszych oraz przejazdu wózków widłowych. Kurtyny te, poza tym, że zapobiegają ucieczce zimna, znakomicie ograniczają hałas, a także przeciwdziałają przenikaniu kurzu, dymów oraz innych zanieczyszczeń do wnętrza zakładu.

Folie PCV, z których są tworzone oferowane wyroby, posiadają atest higieniczny, co oznacza, że nie są niebezpieczne dla ludzi oraz zwierząt.

Cechy charakterystyczne chłodniczych pasów PCV

Oferowane przez naszą firmę artykuły wyróżniają się pożądanymi właściwościami użytkowymi, które sprawiają, że z powodzeniem stosuje się je w zastępstwie tradycyjnych drzwi do chłodni. Pasy z folii PCV skuteczniej utrzymują odpowiednią temperaturę w mroźni, nie dopuszczają do jej podwyższenia. Wynika to m.in. z faktu, że uchylają się tylko na chwilę, a do tego są szczelne. Dzięki temu zgromadzone w chłodni produkty mogą być prawidłowo chłodzone, co jest szczególnie istotne w przypadku artykułów spożywczych czy leków.

Pasy PCV wytrzymałe na niskie temperatury

Podczas gdy w chłodni jest mroźno, w sąsiednich pomieszczeniach często panują normalne warunki. Aby efektywnie oddzielić od siebie te dwie przestrzenie, nie doprowadzając do zmiany temperatury w żadnym z nich, warto rozważyć zastosowanie chłodniczych pasów z folii PCV. Cechują się one bowiem bardzo dobrą izolacyjnością cieplną, stanowiąc skuteczną barierę i nie dopuszczając do zmieszania się zimnego powietrza z ciepłym. Ponadto są na tyle elastyczne, że da się przez nie przechodzić bez używania dłoni, co nie jest możliwe w przypadku drzwi. Warto również zaznaczyć, że oferowane przez nas chłodnicze pasy z folii PCV są wytrzymałe i dostępne w atrakcyjnej cenie.