Pasy z folii PCV standardowe, kolorowe

W ofercie naszej firmy posiadamy szeroką gamę najwyższej jakości pasów z folii PCV, które są wykonywane zarówno ze standardowego materiału przezroczystego, jak i kolorowego. Proponowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim wyjątkowa elastyczność i miękkość, ponadprzeciętna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz doskonała izolacyjność termiczna.

Pasy PCV stosowane w drzwiach i bramach

Dzięki oferowanym przez nas pasom PCV można błyskawicznie i zarazem skutecznie oddzielić od siebie dwie przestrzenie. Często okazuje się to niezbędne w wielu fabrykach, magazynach, chłodniach oraz wszelkiego rodzaju zakładach przemysłowych, w których nie ma możliwości wstawienia drzwi bądź dobudowania ściany. Tego rodzaju prace budowlane są bowiem drogie i trwają długo, podczas gdy, sięgając po standardowe pasy PCV, identyczny efekt można uzyskać znacznie niższym kosztem i w o wiele krótszym czasie.

Pasy standardowe, czy kolorowe?

Zarówno standardowe, jak i kolorowe pasy z folii PCV mogą funkcjonować w szerokim zakresie temperatur, w zależności od przeznaczenia. Doskonale sprawdzają się jako kurtyny paskowe w różnego rodzaju otworach drzwiowych i bramowych. Mogą być stosowane, chociażby do oddzielania chłodni, magazynów, stanowisk pracy, zakładów produkcyjnych itp.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości, wytrzymałe pasy PCV w dowolnej specyfikacji, pasującej do potrzeb przedsiębiorstwa. Opieramy się przy tym, na wysokiej jakości produktach.

 • pasy standard
  szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • pasy chłodnicze
  szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • pasy spawalnicze
  szerokość pasa: 300mm
 • pasy żebrowane standard,
  szerokość pasa: 200mm, 300mm
 • pasy żebrowane chłodnicze,
  szerokość pasa: 200mm, 300m

Zalety pasów standardowych - obustronnie żebrowanych

Różnica pomiędzy pasami PCV obustronnie żebrowanymi a standardowymi polega na tym, że te pierwsze nie przylegają do siebie ściśle i występują pomiędzy nimi niewielkie szczeliny, podczas gdy tradycyjnie wykonane produkty stykają się na całej powierzchni. W związku z tym obustronnie żebrowane pasy PCV stosuje się tam, gdzie panuje intensywny ruch wózków widłowych i w przypadku oddzielenia przestrzeni o znacznej różnice temperatur, np. chłodni od kuchni. W pozostałych przypadkach w zupełności wystarczają standardowe pasy PCV, które oferujemy w różnych wymiarach, np. 300 mm x 3 m albo 200 mm x 2 m.