Kurtyny PCV

Regulacja dostępu oraz separacja przestrzeni wewnątrz obiektów przemysłowych jest niezwykle ważna. W tego rodzaju budynkach kluczowa jest izolacja termiczna i akustyczna, a także ochrona przed owadami, wiatrem, przeciągami i opadami atmosferycznymi. Zapewniają to paskowe, drzwiowe oraz foliowe kurtyny PCV, których jesteśmy producentem. Zapewniamy Państwa, że wyróżniają się one jakością wykonania i wysokim poziomem estetyki, dlatego sprawdzą się w różnych środowiskach i aplikacjach.

Czytaj więcej

Paskowe, drzwiowe i foliowe kurtyny PCV – wszechstronne rozwiązania dla przemysłu

Zastosowane pasy i rulony tworzące paskowe, drzwiowe oraz foliowe kurtyny PCV sprawdzają się w zabezpieczeniu pomieszczeń przed wiatrem, kurzem, hałasem i utratą ciepła. Co więcej, to elementy obowiązkowe zwłaszcza w miejscach, gdzie przechowywana żywność narażona jest na bezpośredni kontakt z owadami, dymem, kurzem i wysokimi temperaturami.

Foliowe, drzwiowe i paskowe kurtyny PCV pełnią też ważną funkcję w zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom przebywającym wewnątrz magazynów i hal przemysłowych. Obowiązkowo należy zastosować je również w pomieszczeniach chłodniczych, gdzie panują niskie temperatury. Działają one także jako bariera akustyczna, chroniąca przed hałasem pochodzącym z otoczenia lub sąsiednich pomieszczeń, co w efekcie dba o komfort oraz wydajność pracowników.

Z perspektywy pracodawcy, foliowe, paskowe i drzwiowe kurtyny PCV są niezwykle istotne, gdyż mogą ograniczać pracownikom dostęp do określonych stref. To ważne w przypadku miejsc pracy, gdzie wymagana jest segregacja przestrzeni i ochrona przed niepowołanym dostępem. Z kolei dzięki swoim właściwościom izolacyjnym, przegrody mogą prowadzić do oszczędności energii i obniżenia kosztów ogrzewania lub klimatyzacji.

Trwałe, wytrzymałe i proste w montażu kurtyny PCV

Jesteśmy producentem, który stawia na zrównoważone rozwiązania. Kurtyny paskowe, drzwiowe i foliowe PCV (znane także pod nazwą PVC) składają się z materiałów z tworzyw sztucznych, dzięki czemu są trwałe, elastyczne i odporne na intensywną eksploatację przy typowych warunkach przemysłowych i atmosferycznych. Są również łatwe w utrzymaniu w czystości, co jest istotne w branżach, gdzie zachowanie wysokiej higieny jest kluczowe. Ponadto montaż tych elementów jest prosty i nie wymaga skomplikowanych narzędzi i dużych nakładów pracy.

Kurtyny PCV – paskowe, drzwiowe i foliowe dostępne w wielu rozmiarach

Wszystkie wymienione korzyści przekładają się na skuteczną ochronę pomieszczeń i zwiększoną wydajność pracowników. Nic zatem dziwnego, że produkowane przez nas kurtyny paskowe, drzwiowe i foliowe PCV znalazły zastosowanie w tak wielu dziedzinach, m.in. w przemyśle i gastronomii. Oferujemy je w standardowych wariantach rozmiarowych, takich jak:

• 1000 × 2000 × 2 mm,
• 2000 x 2000 x 2mm,
• 2000 x 2500 x 2mm,
• 3000 x 2000 x 2mm.

W razie potrzeby mogą Państwo stworzyć własną przegrodę pod konkretny wymiar. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a także do skontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

X