Kurtyny paskowe z folii PCV
przeźroczyste, kolorowe, żebrowane, przesuwne, do bram - producent

Gdy w zakładzie pracy czy magazynie pojawia się konieczność odseparowania od siebie dwóch przestrzeni bądź miejsc, a nie można zastosować trwałej przegrody w postaci ściany czy drzwi, bardzo często stosuje się wytrzymałe i elastyczne kurtyny paskowe z PCV. Jako ich producent tanio oferujemy ich szeroki wybór, dostarczając wyroby na terenie całej Polski, w tym m.in. na obszarze takich województw, jak: małopolskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, mazowieckie, śląskie.

Wytrzymałe i elastyczne kurtyny paskowe z folii PCV

 Dzięki oferowanym przez nas artykułom można niewielkim kosztem oddzielić dwa pomieszczenia, stawiając skuteczną, ale łatwą do przejścia barierę, która nie zmienia struktury nieruchomości. Zamiast wydawać duże pieniądze na montaż ścian czy drzwi, co wiąże się z drogimi pracami budowlanymi, wystarczy zakupić przezroczyste kurtyny paskowe wykonane z folii PCV, które najczęściej stosuje się w zakładach produkcyjnych, magazynach, chłodniach czy fabrykach.

Kurtyny paskowe PCV do bram

Wykorzystanie oferowanych produktów pozwala na sprawne i bezproblemowe przechodzenie z jednej przestrzeni do drugiej. Kurtyny paskoweprzezroczyste, wyjątkowo wytrzymałe, elastyczne i bardzo praktyczne, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych drzwi można je przekraczać bez dotykania klamki. To ważne, gdy ma się brudne lub zajęte ręce, co utrudnia lub uniemożliwia ich otwarcie.

Dzięki elastycznym kurtynom z folii PCV można również oszczędzić sporo czasu, który pracownicy musieliby poświęcić na przechodzenie przez tradycyjne bramy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby w razie pojawienia się takiej potrzeby raz na jakiś czas całkowicie rozsunąć paski, tak żeby chwilowo nie było żadnej przegrody pomiędzy dwiema przestrzeniami. Kurtyny znakomicie sprawdzają się tam, gdzie w jednym momencie przebywa dużo ludzi przemieszczających się z miejsca na miejsce.

Kurtyny spawalnicze z folii PCV - paskowe, przeźroczyste

Jako producent zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dlatego zaspokajamy je niezależnie od branży. Oferując przezroczyste kurtyny spawalnicze, wychodzimy naprzeciw firmom i zakładom, w których trzeba odgrodzić miejsce pracy spawacza od pozostałych przestrzeni. Wiadomo bowiem, że w jego obrębie wytwarzają się szkodliwe dla zdrowia substancje i gazy, przed którymi można skutecznie się uchronić dzięki dostępnemu w naszym sklepie asortymentowi.

Kurtyny chłodnicze z folii PCV - paskowe lub dwustronnie żebrowane

Właściwości oferowanych przez nas produktów sprawiają, że znajdują one zastosowanie w chłodniach. Co sprawia, że kurtyny paskowe znakomicie nadają się do tego typu pomieszczeń? Otóż dzięki nim zachowanie odpowiednio niskiej temperatury w mroźni jest znacznie łatwiejsze niż przy użyciu standardowych bram i drzwi. Wynika to z faktu, że w przeciwieństwie do nich kurtyny z folii PCV uchylają się na bardzo krótki czas, co zapewnia prawidłowe warunki, które są niezbędne do utrzymania we właściwym stanie produktów zgromadzonych w chłodni.

Z czego zbudowane są kurtyny PCV?

Konstrukcja jest stosunkowo prosta, ponieważ kurtyny paskowe składają się z kawałków folii PCV zawieszonych na mocowaniu. Materiał ten gwarantuje pożądane właściwości i można go łatwo dopasować do różnych warunków.

Korzyści z zastosowania kurtyn z folii PCV

Dostępne w niniejszej kategorii produkty są bardzo uniwersalne i zarazem tanie, dzięki czemu da się je stosować w wielu zakładach, firmach, fabrykach oraz innych miejscach. Można ich używać z wysoką skutecznością, niskim kosztem i bez konieczności ingerencji w strukturę budynku, co jest wymagane w przypadku wstawienia drzwi czy budowy ściany. Elastyczne kurtyny paskowe z folii PCV są ponadto łatwe w montażu i wytrzymałe.

Kurtyny paskowe standardowe, czy obustronnie żebrowane?

W miejscach o dużym natężeniu ruchu wózków widłowych i tam, gdzie kurtyna paskowa z PCV ma oddzielać przestrzenie o wysokiej różnicy temperatur, warto zastosować modele obustronnie żebrowane. W przeciwnym razie zupełnie wystarczą standardowe produkty.

NASZA OFERTA

Kompleksowa usługa wykonania kurtyny PCV

W naszej ofercie:

 • Kurtyna standard – przeźroczysta, szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • Kurtyna chłodnicza – przeźroczysta, szerokość pasa: 200mm, 300mm, 400mm
 • Kurtyna spawalnicza – zielona, szerokość pasa: 300mm
 • Kurtyna dwustronnie żebrowana standard, szerokość pasa: 200 mm, 300 mm
 • Kurtyna dwustronnie żebrowana chłodnicza, szerokość pasa: 200 mm, 300 mm
 • Uchwyty haczykowe ze stali nierdzewnej: 984 mm, 1066 mm, inne wymiary na zamówienie
 • Płytki że stali nierdzewnej szerokość: 200 mm, 300 mm, 400 mm

Cena za gotową kutynę jest zależna od podanych parametrów:

 • szerokość otworu
 • wysokość otworu
 • zachodzenia pasów (zalecane 1 ząb)
 • rodzaju zastosowanego materiału PCV

Wyceny dokonujemy po złożeniu zapytania wraz z w/w parametrami